Facebookda Okey Oyna - Bedava Okey Facebook

FACEBOOK OKEY
Facebookda Türklerin En Çok Oynadığı Oyun
Facebook insanların başka insanlarla iletişim kurmasını yarayan sosyal paylaşım web sitesidir. Facebook”un kurucusu Mark Zuckerberg”dir. Mark Zuckerberg 2004 yılında bu sosyal paylaşım web sitesini kurmuş ve bir çok kullanıcaya kullanıma açmıştır.
    Bu site yakın zamanda dünyanın en çok tıklanan siteleri arasına girmiş, kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklarla sosyal ağda bir numara haline gelmiştir. Artık herkesin bir facebook hesabı bulunmaktadır. Yabancı dil seçeneğiyle dünya ülkelerin hepsine hizmet etmektedir. Biraman sonra facebook video, resim, yazı paylaşım yerine gelmiştir. Ticari firmalar facebookda site kurarak kendi tanıtımlarını yapmış ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşmışlardır.
    Eski ve yeniyi birleştiren okey”de bu sitede yerini almıştır. Facebook kullanıcılarının okey oynama isteğini gidermiş ve okeyi sosyal ağa dökmüştür. Milyonlarca kişi facebookdan okey oynamakta ve yeni kişilerle tanışmaktadır. Bu sosyalliği okeyle birleştiren facebook kullanıcılarına hizmet sağlamış ve kendi kullanıcı kitlesinide büyütmektedir. Ülkemizdeki grup oyunlarından olay okey. İnternetle birleşmesiyle gelişmiştir ve daha çok alana yayılmıştır.
     Artık okeye dördüncü arama derdi diye birşey kalmamıştır. Çünkü sosyal ortamla buluşan okey. Kullanıcılarına hemen oyna katılma ve istediğiniz masada oynama imkanı sunmaktadır. Eğlencenin eve geldiği bu sistemde saat kaç olursa olsun karşınıza rakip bulabilir ve istediğiniz kadar okey oynayabilirsiniz. Facebookdan okey oyna”mak bir ayrıcalıktır. Sizde okey oynayarak bu ayrıcalığa sizde ortak olun.

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (452759)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir