OKEY OYNA , KaradenizOkey , Karadeniz Okey

ÜZÜNTÜLERİNİZDEN KURTULMAK İÇİN OKEY OYNAYIN
Bazen canınız yanar. Belki bir hastane odasında kendinizi bulursunuz. Birinin hayata tutunmasını beklemek zorunda olduğunuz anlar olur. Bazen sevdiğiniz insandan ayrılırsınız. Canınızın bedeninizden sökülüp atıldığını izlersiniz sessizce. İşte bu zamanlarda tüm acılardan kurtulmak adına bir şeylere tutunmak istersiniz. Okey oynamak böyle zamanlarda sizi hayattan koparıp okey oynarken hissettiklerinizi unutturmaya yarar.
Sadece mutlu olduğunuz zaman oynamazsınız bu oyunları. Bazen gerçekten de acı çektiğiniz zamanlar olur, tüm bu zamanlardan kaçmak adına da okey oynayabilirsiniz. Çünkü elinizin çabukluğu ve de oyunu tamamen takip etmeniz gerekir. İşte siz oyuna kendinizi o kadar kaptırırsınız ki, gerçek hayatta neler yaşadığınızı unutursunuz.
Okey oynamak o nedenle anti depresan ilaç gibidir. Okey bazılarının sadece zaman öldürmek için seçtiği bir oyun olsa da, çoğu insan okey oynamayı dertlerini unutmak için seçer. Okey oyununa o kadar konsantre olur ki ne yaşadıysa hepsini bir anda bir kenara bırakır. Her zaman kafanızı dağıtmak isteyebilirsiniz. Her an hatırlamak istemediğiniz acılardan kurtulmak isteyebilirsiniz. İşte bu zamanlar da mutlaka farklı oyunları tercih etmelisiniz.Okey gibi hızla oynanması gereken…

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (423144)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir