OKEY OYNA - OKEY OYUNU OYNA

CANINIZ SIKILIYORSA OKEY OYNAYIN

    Bazen canımız sıkılır. Hayata dair ne varsa hepsini unutmak isteriz. İşte bu zamanlarda bizi oyalayacak bir şeyler ararız. Bazen müzik dinlemek rahatlatır ruhumuzu, bazen de tam anlamıyla canımızı sıkmaya devam eder. Oysa ne zaman canımız sıkılsa müzik dinlemek isteriz. Ancak bu bizi rahatlatmak yerine canımızı daha da acıtmaz mı?

    Peki, ne yapacağız canımız sıkkınken? En mantıklısı kafamızı dağıtabileceğimiz oyunlar oynamaktır. Satranç gibi düşündürücü oyunlar kafamızı dağıtmaz iken okey gerçekten de aklımızda olanları unutmamızda yardımcı olur. Okey hızlı oynanan bir oyundur. Oyunu takip ederken bir bakmışız, neye üzüldüğümüzü bile unutmuşuz. Okey oynamak canımız sıkkınken en çok tercih ettiğimiz yöntemdir. Bu zamanlarda gerçekten de kafamız dağılabilir.

     O nedenle de stresli ya da üzgün olduğumuz zaman bir oyun odasında okey oynamak çok mantıklı bir iyileştirici olmaya devam etmiştir. Okey oynamak bizi başka yerlere götürür. Sohbet arkadaşları ile tanışmamızı da sağlar. Gerçek yaşantımızdan bir an olsun sıyrılıp sadece okey masasında olduğumuz insan olmaya başlarız. Hatta bazen bunca stresin ve de bunca sıkıntının içinde sessizce gülümsediğimizi bile hissedebiliriz.

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (445790)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir