OKEY OYUNU OYNA İNTERNET'DE


OKEY OYUNU OYNAMAK İNTERNETDE

Okey oyununu oynamak gerçekten göründüğü kadar kolaydır. Genç yaşlı her yaştan insanın oynamakta zorlanmadığı bir oyundur okey oyunu. Okey oynayanın kendini geliştirdiği ve oynarken arkadaşları ile keyifli vakit geçirerek anın tadının çıkarıldığı bir oyundur.
Okey oyunu yalnız arkadaşlar arasında değil özellikle de aile fertleri arasında oynanmaktan zevk alınan oyunlar arasında öne çıkmaktadır. Okey akrabalar arasında keyifli vakit geçirmek amaçlı uzun sohbetler eşliğinde saatlerce oynanan oyundur. Özellikle de yaz geceleri toplanan aileler kendi aralarında okey oyununu oynayarak birlikte vakit geçirmiş olurlar. Okey oyununu oynaması da kolay olduğu için toplumda herkesin birlikte rahatça oynadığı oyun olarak dikkatleri çekmektedir.

Okey oyunu günümüzde gençlerin kafelerde zaman geçirmek amacı ile arkadaşlarıyla oynadığı bir oyundur ya da emekli kesimin kahvelerde keyifli zaman geçirmek için birbirleri ile oynadığı oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat teknolojinin de gelişmesiyle birlikte internet üzerinden kullanımı her geçen gün yayılan okeyi artık insanlar arkadaşlarıyla değil facebook aracılığı ile sanal arkadaşlarla oynamaktadırlar.
 
Okey oyununu internet üzerinden oynayan kişiler facebook odalarından birine girip oradaki kişilerle oyunun tadını çıkartırken bu kişilerle de sohbet etme olanağına sahiptirler. Facebook ‘da ki bu odalarda okey oyunu sayesinde yeni arkadaşlıklarda edinebilirsiniz. Burada ki okey oyununda kişi listenizdeki arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Yani her kazandığınız el arkadaşlarınızı geçmek için size puan da kazandırmaktadır.
 

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (423138)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir