101 OKEY - OKEY101 OKEYOYNA , OKEY

101 OKEY

Ben fecebook okey oynamaya resmen bayılıyorum. Gerçekten de facebookta incelemeler yaparken ve de arkadaşlarımı incelerken bir yandan da oyunlarına bakmayı seviyorum. Hem de ücret ödememe de gerek kalmıyor ve de ben her zaman buna göre hareket ediyorum ve de buna göre oyunlar oynuyorum.
Aslında facebook okey gerçekten de çok güzel bir uygulamadır ve de ben bunu her zaman tercih ederim. Benim için her zaman bu şekilde uygulamalara bakmak ve de oynamak eğlenceli oluyor. Yani ben burayı sadece sosyal paylaşım sitesi olarak görmüyorum ve de oyunları da oynamak beni mutlu ediyor.
 
   Ben bu şekilde daha mutlu oluyorum.
Ben facebookda okey oynamayı çok fazla seviyorum ve de bu şekilde de çok güzel zaman geçiriyorum. Üstelik de buradan arkadaşlarım oldu ve de onlarla her zaman burada buluşarak oyunlar oynamaya devam edebiliyoruz. Benim için her zaman bu daha güzel oluyor ve de yeni arkadaşlıklar da kurabiliyorum.
Tabii ki de işten eve geldiğim zamanlarda hemen facede okey oynamaya başlıyorum. Hem stres atıyorum hem de aynı zamanda da kendimi daha iyi hissediyorum. Burada oyundan olan arkadaşlarım ile de görüşüyorum. Hem bazen kendi arkadaşlarım ile de burada buluşup oyunlar oynayabiliyoruz. Bunu da her zaman seviyoruz ve de eğlenmeye de devam ediyoruz. Bizim için bir eğlence aracı oldu.
 
   Biz her zaman okey oynayarak güzel vakit geçiriyoruz ve de bu şekilde de kendimizi çok daha iyi hissediyoruz. İşin yorgunluğunu atıyoruz. Hem muhabbet edip hem de aynı zamanda da oyun oynuyoruz. Bu nedenle de günümüz de çok daha iyi geçiyor ve de bundan da mutluluk duyuyoruz. Her zaman burada buluşmaya da devam ediyoruz.
 

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (447040)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir