Ücretsiz Okey Oyna - www.OkeyBuL.com

ÜCRETSİZ OKEY OYNA

Dün gece iş yerinden çok geç saatte geldim. Gerçekten de çok gergin bir gündü. İş almaya çalışmak ve de toplantılar beni bir hayli yormuştu. Ben de biraz değişiklik yapmak istedim. Biraz sosyal paylaşım sitelerinde gezinmeye karar verdim. Ardından da karşıma facebook okey uygulamaları çıktı. Gecenin bu saatinde acaba hala oynayanlar var mıdır diye merak ettim.
Sonra da hemen ücretsiz okey oynamak adına bu uygulamaya girdim. Bir de baktım ki, kimse uyumamış, herkes burada. Nasıl oluyor da bu saatte herkes oyun oynuyor diye düşünmeden edemedim. Yani insan şaşırıyordu. Bir de yaş aralığı da çok genişti. Liseli gençlerden öğretmenlere, öğretmenlerden iş adamlarına kadar herkes buradaydı.


Ben de ne kadar farklı ve de geniş bir kesim olduğunu fark ettim. Ben de hemen bir odaya girmeye karar verdim. Kendi şehrimin adından olan bir odaya girmek ve de burada okey oynamak istiyordum. Hem belki de farklı kişiler de tanıyabilirdim ve de bu şekilde de belki de yeni arkadaşlıklar da doğabilirdi.
Ben de hemen bedava okey oynamak adına burada masaya oturdum. Bir öğretmen arkadaş vardı ve de ortak olmuştuk. Hem eğlenceli zamanlar geçiriyorduk, hem de okey de yeniyorduk. Bundan da çok fazla memnun kalmıştım. İnsan gerçekten de bu şekilde farklı zamanlar geçirebiliyormuş.
 
   O kadar seviyeli sohbetler eşliğinde oyun oynuyordum ki, tüm stresim ve de sıkıntım geçmişti. Burada ne kadar farklı zaman geçirebileceğimi anladım ve de bu durumdan da memnun kaldım. Benim için farklı bir hobi olmuştu artık. Ben ne zaman stresli zamanlar geçirsem, o zaman artık oyun oynayacaktım. Benim için streslerden kaçabileceğim bir yer bulunmuştu, artık. UCRETSİZ OKEY OYNA Ma Sitesi OkeyBuL.Com
 

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (445825)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir