Facebook Okey - Facebook da Üye Olmadan Okey Oyna

 

FACEBOOK VE OKEY
    Okey oyunu giderek artan bir şekilde sosyal paylaşım sitelerini kullanalar arsında oynanır hale geldi. Özellikle facebook kullanıcıları bu oyunun siteye yüklenmesinden sonra daha da sık bir şekilde bu oyunu yonamaya başladılar. Facebookokey artık bu siteye üye olan herkes tarafından neredeyse oynanıyor. Facebook sitesi artık yaşamlarımızda sürekli olarak takip ettiğimiz en büyük site haline geldi. Hem haberleşmek hem gündemdeki olayları ve arkadaşlarımızın yaptıklarını bu siteden sürekli olarak takip ediyoruz. 
 
  Bu sitenin dünyada 500 milyondan fazla kullanıcısı var. Sürekli olarak yeni oyunlar eklenen sitede bir süre poker ve tarla oyunlarını oynayan kişiler artık facebook okey oyununu da oynamaya başladılar. Hatta ülkemizde kafelerde en fazla oynanan oyun olan okey oyununu artık diğer oyunlardan daha fazla kullanır hale geldiler. Çok kolay bir şekilde girilen oyunun çeşitleri de zamanla bu site içinde yerini almaya başladı. Hem bilgisayarlardan hem de cep telefonlarından kolay bile şekilde girilen facebook sitesinde okey oynamak böylece daha kolay bir hale geldi. 
 
   Araba da ya da başka yerlerde cep telefonlarımız ile canımız sıkıldığında bu oyunu çok kolay bir şekilde oynama şansımız var. İnsanlar facebook okey oynama işine diğer oyunlardan çok daha kolay alışmış durumdalar. Hem tek olarak hem de eşli olarak oynayabildiğimiz bu güzel oyun sayesinde daha güzel ve heyecanlı saatler geçirme şansımızda var. 

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (445784)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir