FACEBOOK OKEY - FACEBOOK OKEY OYUNU OYNA

FACEBOOK OKEY

     Fırsatını kaçırmaman gereken bir fırsat daha sunuyoruz. Herkesin bütün gün boyunca bir internette sitesi var. Bu da Facebook. Facebook o kadar çok işlevi var ki saymakla bitmez. Buna tabikide okey de eklendi. Çanak okey var, Yüz bir okey var ilgilinizi çekebilecek bir sürü okey çeşitleri var. Bunlardan birine girip o değerli ve güze vaktinizi geçirmek isterseniz bu fırsatı kaçırmayı düşünmemeniz gerekir.

     Evet, kendinize en yakın bir oyun seçerek bu monoton geçen zamanınızı değerlendirme vakti gelmiştir. Ben oyun oynamak istiyorum ve bunun yanında da ücretsiz olmasını isterseniz bu kaçınılmaz bir fırsattır. Bunu unutmamanız gerekir. Çeşitli kuralları vardır. İlk önce giriş sayfasını girerek kendi yaşadığın ülkeyi veya herhangi bir şehri seçerek orada kişiler ile bu oyunu oynayabilirsin. İster başkasının masasına konuk olabilir istersen kendi adında ya da farklı bir nick koyarak hem oyunun süresini sen belirler hem de oyuncuları kendin seçme hakkına sahip olabilirsin.

Bu sayede ya okuldaki arkadaşların ile ya yeni tanışma şansını yakalamış da olabilirsin. Keyifle saatler geçirebileceğin inanılmaz yönergeler ile oynanan bu oyun insanın motivasyonunu daha da güçlendirir. Haydi, düşünmeden eğlenceli sosyal faaliyetlerde bulunmayı sakın reddetme. Sen de durmadan keyfi yaşa ve bu aktivitesi bol olan siteden hem ücretsiz yararlanma şansını yakala. Oyun seni çağırıyor.:) OkeyBuL.Com

Yazı Ara


Başlıklarda Yazılarda

Kategoriler

Hit Yazılar

Son Yorumlar

Yazı İstatistikleri

» Ust Kategori (1)
» Alt Kategori (3)
» Yazı (154)
» Okunma (445780)
» Yorum (11)
» Toplam Adettir